Zamówienia hurtowe

DEKAL zapewnia łatwy i wygodny sposób składania zamówień hurtowych na paliwa. Nasz formularz zamówienia paliw umożliwia Państwu  szybkie złożenie zamówienia i precyzyjne określenie potrzeb.

Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia zamówienia i omówienia wszelkich szczegółów. Zapewniamy profesjonalną obsługę, terminowość dostaw oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia i dołączenia do grona zadowolonych klientów korzystających z naszej hurtowej sprzedaży paliw.

Formularz zamówienia

Zgoda *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PUH DEKAL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Przemysłowa 20, 21-100 Lubartów

Paliwa zamówisz kontaktując się z naszym biurem:

Lubartów

Jacek Pawlikowski
kom.: 691 501 240
e-mail: jacek.pawlikowski@dekal.pl

Image

PUH DEKAL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 
ul. Przemysłowa 20
21-100 Lubartów
tel. 81 855 28 73
e-mail: biuro@dekal.pl